Do firm, które w dobie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19 próbują odbudować swoją pozycję na rynku, Zarząd Województwa Świętokrzyskiego kieruje wsparcie z  funduszy UE w postaci voucherów na zakup specjalistycznych usług doradczych.

Nabór wniosków do konkursu rozpoczął się  21 maja.

O vouchery o wartości do 50 tys. zł mogą ubiegać się mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa działające na terenie świętokrzyskiego, które prowadzą działalność gospodarczą od co najmniej trzech miesięcy.

W obecnej, pierwszej edycji naboru do rozdysponowania jest 5 mln zł.

Działanie realizowane będzie w ramach projektu 👉„Popytowy System Innowacji – rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze”.

Więcej informacji:
http://www.2014-2020.rpo-swietokrzyskie.pl/wiadomosci/item/3901-ogloszenie-o-iii-naborze-na-udzielenie-voucherow-dla-msp-na-zakup-uslug-doradczych-w-ramach-projektu-popytowy-system-innowacji-rozwoj-msp-w-regionie-swietokrzyskim-poprzez-profesjonalne-uslugi-doradcze?fbclid=IwAR2gaAodMXJ0iCok-LQ_9WpTE8pu17TWtjy-fPBWe5RGdZ0LjyS_qb3BiT8

Artykuł powstał w ramach Świętokrzyskiego Funduszu Lokalnego sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności-Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. Regionalnym operatorem programu jest Fundacja Imienia Stefana Artwińskiego.


1 Komentarz

admin · 25 maja 2020 o 17:03

UP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *